Biuro czynne od pn-pt

10.00-17.00

Infolinia

(58) 733 99 66
+48 797 13 95 95

Ubezpieczenia Turystyczne

Ubezpieczenie zawierane głównie na czas wyjazdów zagranicznych, zarówno tych wypoczynkowych, jak i wyjazdów służbowych, czy do pracy, aby zmniejszyć ryzyko wystąpienia kosztów związanych z ryzykiem wypadków lub choroby (nagłej lub przewlekłej). Okres ubezpieczenia, w zależności od potrzeb obejmuje od 1 dnia, nawet do całego roku kalendarzowego. Zależnie od wybranej opcji i kraju przeznaczenia podróży, możemy wybrać różne zakresy ubezpieczeń. Dodatkowo, możliwe jest objęcie ubezpieczeniem przewożonego bagażu, sprzętu elektrycznego oraz OC w życiu prywatnym, a nawet mieszkanie w Polsce na czas wyjazdu.

Wyczynowe uprawianie sportu oraz sporty ekstremalne: narty, snowboard, wspinaczki górskie, nurkowanie i udział w zawodach sportowych można ubezpieczyć dodatkowo, jeżeli będą Państwo próbować sił w tych dyscyplinach.

Ubezpieczenie to nie zastępuje karty EKUZ (wydawanej z NFZ) a jedynie uzupełnia, ponieważ w wielu krajach leczenie jest inaczej finansowane, niż w Polsce i np. przejazd karetką musiałby być opłacony gotówką.

Oferta w zakresie ubezpieczeń turystycznych jest bardzo różnorodna, towarzystwa ubezpieczeniowe proponują ubezpieczenia o bardzo różnym zakresie udzielanej ochrony. Często oferta obejmuje szereg dodatkowych możliwości ubezpieczenia w ramach różnych wariantów, które różnią się ceną i zakresem udzielanej ochrony. Aby wybrać najlepsze dla zabezpieczenie należy porównać wraz z nami oferty różnych ubezpieczycieli. W tym celu zapraszamy do naszych biur.

Towarzystwa Ubezpieczeniowe w naszej ofercie

Zakupione u nas ubezpieczenia opłacisz w naszych punktach bez prowizji w prosty i wygodny sposób.

 strzałka do góry